Bolesność gardła, zmęczenie u 29-letniej osoby

Objawy: częste przeziębienie, suchość i ból gardła, bóle głowy i oczu, bóle mięśni i stawów (tylko kolanowy). Jak trochę więcej pochodzę to nogi rwą jak po maratonie. Drętwienie rąk w nocy. Sztywność i ból karku. Spadek tolerancji na alkohol (1 piwo działa jak butelka whisky). Potworne zmęczenie i problem ze snem. WB [S23] P-ciała p/Borrelia IgG, ujemny P25, OspC + silnie dodatni; [S27] P-ciała p/Borrelia IgM, WB dodatni P25, OspC + silnie dodatni, pozostałe o brak reakcji. Czy to borelioza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.