Bolesność głowy i brzucha a biały, gęsty śluz i ryzyko ciąży

Witam, może na początek podam objawy, sporadyczne bóle głowy, brzucha, Chustawka nastroju, Sluz gęsty biały, podczas próby stosunku ból przy wprowadzeniu członka, i uczucie ciasnoty, senność większa niż zwykle, temperatura (dziś mierzona) 37.5, a więc 14 dni temu uprawialam seks z mężem, po czym doszło do wytrysku we mnie, okres mam mieć za 6 dni, czy to mogą być objawy ciąży? Ps. Oczywiście jeżeli będę to super a jeżeli nie to i tak tragedii nie ma, pozdrawiam :-)

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwe że są to objawy początku ciąży, ale również mogą wynikać z innych przyczyn. Proponuję wykonać test ciążowy jeżeli nie będzie krwawienia miesiączkowego. Jeżeli test wyjdzie ujemnie a nadal będą takie objawy to proszę także zgłosić się do ginekologa, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.