Bolesność głowy i gorączka u 7-letniego dziecka

Z powodu częstych bolow głowy u mojej 7letnej corki,zrobiłam mnostwo badań w celu ustalenia przyczyny.neurlg orzekł,że to naczyniowe bole wzrostowe.ale od sierpnia corka co jakiś czas ma wysoką gorączkę,np jeden dzień,bez żadnych innych objawow,dziś także,ale dziś bolą ją nóżki od stóp do kolan.aso270,wzrosło w ciągu 4tyg do 312.inne badania ok.jaka jest przyczyna tej gorączki?

Zdecydowanie konieczna pogłębiona diagnoza pediatryczna czy nie wskazane badanie w kierunku chorób reumatoidalnych ,ch.reumatycznej innych zapalnych,ortopeda?

Pozdrawiam ciepło