Bolesność głowy i pleców u 22-letniej osoby

Dzień dobry. Jestem Ewelina, mam 22 lat, cierpię na prawie codzienny ból głowy i pleców, często mam zawroty głowy, mam problemy z oddechem (ciężkość złapania oddechu ), drętwienie nóg i rąk, tracenie czucia w nodze prawej, ale także w całej części prawej mojego ciała. Moja choroba podstawowa to NF1. Co oznacza wynik z VEP: " Niewielkie wydłużenie latencji odpwywołanej P100 po stronie prawej i lewej, ampliktuta odp. prawidłowa. Niewielkie demielizacyjne uskzodzenia drogi wzrokowej .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.