Bolesność głowy, plamienie a wczesna ciąża

Witam,mój cykl miesiączkowy trwał zawsze23dni.W ostatnim miesiącu miałam okres po 30 dniach,po 2 tygodniach po nim jednodniowe plamienie krwią.P.ginekolog stwierdziła że przyczyną było pęknięcie pęcherzyka.Cytologia ok.Kolejny okres dostałam po 32dniach(w ten dzień miałam robione rtg)tyle,że krwawienie jest skąpe jak nigdy,zawsze miesiączki były obfite.Od tego czasu codziennie towarzyszy mi ból głowy.Dodam,że nie wykluczam wczesnej ciąży.

Lek. Tomasz Budlewski

W takim razie proszę koniecznie wykonać badanie beta hcg z krwi. Jeżeli wynik dodatni to proszę udać się do ginekologa, jeżeli ujemny proszę poczekać do kolejnego krwawienia. Jeżeli nadal będzie inne niż zwykle to wtedy ponownie do ginekologa.