Bolesność głowy po niecałkowitym wysuszeniu włosów

Mam pytanie trzy dni temu wyszłam z nie do końca wysuszona głową teraz strasznie boli mnie prawa strona głowy to ból jest nie do zniesienia do tego odczuwam dyskomfort w uszach jak by bolały trochę do tego boli tylko jedna strony głowy z przodu i z tyłu jak robie ciepłe okłady jest delikatna ulga. Mam 27lat wszystkie wyniki dobre byłam na pogotowiu ale lekarz mnie wysmial. Czy to guz albo wylew udar czy tylko przewianie i jeśli przewianie to jak sobie z tym radzić :-( bardzo proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczna jest najprawdopodobniej przeziębienie którego się Pani nabawila na skutek wychlodzenia. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.