Bolesność głowy po porodzie

mam po porodzie bole glowy pojawiaj sie i znikaja tak mnieje wiecej co 2 dni. kiedys leczylam sie na depresje nie maja te bóle pdłozna nerwicowego ? do jakiego lekarza najlepiej sie udac z tym problemem ?

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna .
Czy przed ciążą też miała Pani bóle głowy? Jak często
Wysiłek związany z porodem, karmieniem piersią i noszeniem dziecka, Bóle kręgosłupa szyjnego, anemia, zmęczenie, spadek nastroju -
wszystkie te czynniki sprzyjają bólom głowy
Warto porozmawiać z Lekarzem, kontrola morfologii, żelaza, ferrytyny; Dobra dieta i relaks, rozmowa z bliskimi osobami, na pewno pomogą.
Pozdrawiam

Witam,
w pierwszej kolejności polecam lekarza rodzinnego, który następnie może skierować panią do neurologa. Bóle głowy oczywiście mogą mieć charakter nerwicowy, jednak w pierwszej kolejności należy sprawdzić przyczyny medyczne.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
www.poznacsiebie.pl