Bolesność głowy po znieczuleniu stomatologicznym

Czy po znieczuleniu miejscowym użytym przy wyrywaniu zęba może występować uporczywy ból głowy? Pierwszy raz miałam robiony tego typu zabieg, jednak nie był on dla mnie stresujący, gdyż wiedziałam od osoby, która już to przeszła, że jest to zabieg bezbolesny. Do tej pory podczas żadnych wizyt u dentysty przy leczeniu zębów nie używałam żadnych słabszych znieczuleń. Wczorajszy zabieg spowodował u mnie dużą senność (przespałam po nim kilka godzin) i wciąż boli mnie głowa.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nie minęły proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa i dowiedzieć się jaki dokładnie preparat został podany i powiedzieć o swoich dolegliwościach.