Bolesność głowy podczas poruszania a możliwe przyczyny

Witam mam 22 lata od jakiś 6-7 miesięcy dokucza mi ból głowy z tyłu dokładnie jest z tyłu bardziej prawej strony ale ból jest odczuwalny tylko wtedy gdy poruszam głową na boki tak jak by mi się coś przesuwało w środku albo coś uciskało jakiegoś nerwa, dodam że mam (słabą arytmie) i biorę leki na obniżenie ciśnienia od jakiś 8 miesięcy. Bardzo proszę o poradę Tomograf mam dopiero za 2 tygodnie a codziennie nie daje mi to spokoju

Aleksander Ropielewski

Objawy moga wynikać z przyczyn neurologicznych, zaburzeń ukrwienia lub przyczyn ortopedyczych i do czasu wykonania badań dodatkowyych nie można stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną Pani dolegliwości.