Bolesność głowy, puchnięcie a alergia

Witam od roku występują u mnie objawy alergii. Wczoraj zaczełam badzo puchnąć zaczeło się od głowy, na czole pod oczami i brodzie pojawiły się swędzące guzki. Na plecach, brzuchu, karku i za uszami, na rękach pojawiły sięswędzące palmy.Pani doktor powiedziała, że mam szmer pęcherzykowy zaostrzony i pojedyńczy spazm, nie mogłam mocniej nabrać oddechu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.