Bolesność głowy, senność a problemy z pamięcią

Witam, Mam, jakieś 2 lata temu zaczęły się u mnie bóle głowy. były słabe. Teraz te bóle głowy znacznie się nasiliły. Głowa boli mnie codziennie, jak rano wstanę to się zaczyna a kończy jak kładę się spać, w ciągu dnia są momenty w którym ból ustępuje po czym znów się pojawia. Do tego od jakiś kilku miesięcy jestem strasznie senna, mam problem z pamięcią (zdarza się że zapominam czy 2 min temu napiłam się wody), do tego zawroty głowy. Co to może być? Proszę o pomoc.

Milena Lubowicz

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, gdyż nie podaje Pani w jakiej lokalizacji jest ten ból, czy obejmuje całą głowę, konkretną okolicę czy np. połowę głowy. Dolegliwości o których Pani mówi mogą być związane z zatokami i wtedy wskazana byłaby wizyta u laryngologa lub mogą mieć przyczynę neurologiczną. Lekarz pierwszego kontaktu po zebraniu dokładnego wywiadu i zbadaniu Pani będzie miał możliwość zlecenia odpowiednich badań i pokierowania Pani do odpowiedniego specjalisty.
Pozdrawiam