Bolesność głowy, skroni a agresja

Witam. Od dłuższego czasu męczą mnie czeste bóle głowy w okolicy czoła i skroni. Z dnia na dzień problem się nasila, rano po przespanej nocy głowa jest ciężka jakby ktoś kilku kilogramowy odważnik na niej położył. Dochodzi do tego częste walenie serca jakby miało zaraz wyskoczyć, brak apetytu i uczucie trzęsienia sie kończyn wręcz zauważyłam, że jestem bardziej nadpobudliwa i czasami agresywna... pomocy!!!

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem POZ,pokieruje on dalej procesem diagnostycznym, porobić wskazane badania, jeśli wykluczą inne przyczyny, doradzam konsultacje z lekarzem psychiatrą bądź psychologiem, gdyż objawy jakie Pani opisała częściowo mogą mieć podłoże psychiczne( lęk, nerwica). Pozdrawiam serdecznie.