Bolesność głowy u 21-letniej osoby

Dzień dobry. Mam 21 lata i od jakiś 3-4 lat dokuczają mi bóle głowy. W ciągu ostatniego roku bóle jednak bardzo narastają. Mam bardzo silne bóle głowy w okolicach skroni ( bardzo rzadko pomagają mi tabletki, które czasem biore 2 razy po 2 dziennie). Czasem ból zaczyna się od pojawiających się śnieżynek przed oczami az do momentu, w którym niemal nic nie widze na oczy po czym następuje silny ból. Co może być tego przyczyną ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie neurologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz określi najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.