Bolesność głowy w okolicach czoła u 8-latka

witam moj syn ma 8lat od 17grudnia 2014 skarży sie na bole glowy okolice czola codziennie pediatra przepisal lek na bol i po sprawie,dodam ze jak mial 3 latka mial uraz glowy pekniecie kosci na potylicy,zrobili mu tomografie ale wyszla ok wtedy po wypadku.boje sie o syna bo nie chce jesc jest blady do tego ma czasami bolesci brzucha i go mdli,jutro ponownie podeje do lekarki czy moge od niej wymagac skierowania do szpitala?co moze byc mojemu synkowi?prosze o odp.dziekuje.

Piotr Jurczyk

Witam. Dolegliwosci bólowe głowy w wieku syna nie zdarzają się często, a jeśli trwają już miesiąc i towarzyszą im inne objawy, wydaje się celowe wykonanie badania neurologicznego, a także badania obrazowego mózgu. Na razie można kontynuować leczenie objawowe, ale proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza. Pozdrawiam.