Bolesność głowy w okolicach skroni

od dluzszego czasu boli mnie okropnie glowa po prawej stronie w okolicach skroni bol jest nie do wytrzymania sa dni kiedy boli slabo a ostatnio sie nasililo co to moze byc

Piotr Jurczyk

Witam. Można pomyśleć nad rozpoznaniem migreny, ale wskazane wydaje się wykonanie badania obrazowego mózgu (neurolog), szczególnie jeśli takie bóle wczesniej się nie zdarzały. Pozdrawiam.