Bolesność głowy, wymioty a zez u 3-letniego dziecka

Witam. Mam 3 letnią córeczke. Niepokoją mnie objawy, oraz dziwne zachowanie za tydzień idziemy na tomograf główki. Od jakiegoś czasu mała skarży sie na bóle głowy, czesto wymiotuje dziwne bo szczegulnie rano, ma zimny kark a ciepłe czoło bez gorączki, i ma zeza po prawej stronie którego nie miała! Prosze o treściwe odp. Co to za objawy, o czym świadczą???

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie objawy świadczą o podwyższonym ciśnieniu wewnątrzczaszkowym. Badanie TK wyjaśni co jest tego przyczyną.

Pozdrawiam.