Bolesność głowy z napadami zimna i ciepła

Moja dziewczyna od pół roku od czasu do czasu miewa bóle głowy którym towarzyszą napady gorąca na zmianę z napadami zimna, bóle głowy miewa o różnych porach nocnych, np wczoraj było to na wieczór o 20 a potem koło 1w nocy z napadami zimna i ciepła. Czasem boli ja też w trakcie dnia zazwyczaj po południu, ale po tabletce przechodzi. Moja mama twierdzi, że może to być związane z okresem i chormonami. Poza tymi bólami głowy i napadami ciepła i zimna czuje się bardzo dobrze, bez zwrotów spowodowan?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.