Bolesność głowy, zawroty a EEG

Witam, od roku czasu mam bóle głowy głównie były to bóle zlokalizowane w jednym miejscu- na czubku głowy, aktualnie od 4 dni non stop miewam zawroty, głównie zmieniając pozycję ale także np. leżąc przy przewracaniu się na drugą stronę. Miałam robione badanie EEG głowy, wyszło dobrze. Co może być przyczyną tego stanu? mam równiez nudności, ból towarzyszy od rana do wieczora w takim samym nasileniu. Szumi i piszczy mi w uszach. Za pół roku mam mieź tomograf, boję się że to guz mózgu,

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi stwierdzić to jednoznacznie bez przeprowadzenia badania. Przyczyną mogą być zarówno dolegliwości neurologiczne jak i laryngologiczne (z Pani opisu skłaniałbym się ku tej drugiej opcji). Na pewno konieczne jest pogłębienie diagnostyki obrazowej. Na chwilę obecną nie można również wykluczyć guza mózgu.