Bolesność głowy, zawroty a rozdrażnienie

Witam mam 36 lat od kilku miesięcy miewam bóle głowy i uczucie ciepła,palenia .gorąca w głowie ,przy tych dolegliwosciach miewam zawroty głowy i zaburzenia widzenia ,mam wrazenia jakby głowa mi puchła ,lekarz rodzinny nie jest w stanie mi nic doradzic .Bardzo mi to dokucza pniewaz czuje sie rozdrazniona osłupiała w takim samopoczuciu .Prosze mi cos doradzic bo tak nie da sie normalnie zyc na dłuzszą mete .

Proponuję udać się do lekarza neurologa, by ten wykluczył bądź potwierdził neurologiczne podłoże Pani dolegliwości. Jeżeli konsultacja z neurologiem także nie ujawni źródła polecam udać się na spotkanie z psychologiem, gdyż być może Pani problem ma jakieś podłoże psychologiczne. Powodzenia.