Bolesność guzka za uchem a możliwe dolegliwości

Ostatnio zauwarzyłam że za uchem ( na wysokosci srodka ucha )na kosci zrobił mi się mały guzek wielkosci groszka ,boli mnie przy dotykaniu ,lekko pobolewa bez dotykania.Co to moze być ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze byc to objaw przewlekłego zapalenia ucha badz powiększony węzeł chłonny. Zalecam początkowo udac sie do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam