Bolesność i opuchnięcie oka a możliwe przyczyny

Witam. Wczoraj bolało mnie w rogu oka, dziś się obudziłam z bolącym okiem, zobaczyłam, że oko jest napuchnięte, pod dolną powieką w lewym oku jest czerwone a koło rogu jakaś mała biała kuleczka, gdy mrugam to boli i wyczuwam to jako ziarenko piasku. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, być może jest to jęczmień- zatkanie gruczołu przy rzęsach, które przechodzi po kilku dniach. Jeśli to nie nastąpi proszę skonsultować się z okulistą.