Bolesność i pieczenie brzucha a spożycie alkoholu

Od kilku miesiecy mam problemy z ukladem trawiennym.Mianowicie czesto burczy mi w brzuchu bez jakiegos powodu, zdarzaja sie lekkie kolki to z prawej to z lewej strony, zdarzalo sie rowniez odczuwac jakby pieczenie w gornej czesci brzucha,nieraz wystepuja duze wzdecia,gazy, wyprozniam sie i jem raczej normalnie ale ogolnie odczuwam taki dyskomfort.Dolegliwosci te na przemian mijaja i wracaja co kilka dni.Dokuczaja tez bardziej po spozyciu wiekszej ilosci alkoholu.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez uszczegółowienia wywiadu i przeprowadzenia badania udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Możliwe, ze nie toleruje Pani alkoholu lub środków wchodzących w skład danego napoju alkoholowego.