Bolesność i pieczenie żył u 19-letniej osoby

Mam problem. Bolą mnie żyły,zazwyczaj na dłoniach,szczypią. Wczoraj to mnie tak złapało na dłoni i zaraz pod obojczykiem,że nie mogłam wytrzymać.Teraz boli mnie także chyba żyła pod pachą, taki mały punkt.Czasami zdarzało mi się,że bolały mnie nogi i miałam skurcze ,ale to się skończyła jak zmieniłam tabletki antykoncepcyjne.U mnie w rodzinie żylaki ma wiele osób i boje się o siebie,mam 19l.Czasami mam także bóle serca,tak to nazywam,ale lekarka uznała,że to nic takiego. Proszę o pomoc.

Wątpię, że dolegliwości jakie Pani przedstawia są związane z jakimiś zmianami w zakresie układu żylnego. Raczej mają takie dolegliwości związek z zaburzeniami neurologicznymi i radziłbym jeszcze z tym problemem udać się na konsultację do neurologa.