Bolesność i zaczerwienienie skóry po zastosowaniu Granuflex

Po stosowaniu granuflex skóra na nodze zrobiła się bolesnach i czerwona chirurg zalecił 10 min moczenie w nadmanganianie ale to nie pomaga po umyciu i dezynfekcji skóra za moment robi się mokra a po kilku godzinach okład i skarpetki co robić jak długo można stosować venoruton forte 2*dziennie i czy po okresie 1,5 roku lek może spowodować wysypke

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prawdopodobne jest wystąpienie wysypki na działanie leku po takim czasie stosowania. Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.