Bolesność i zawroty głowy a drętwienie palców

Od dłuższego czasu mam bóle głowy i zawroty .W nocy kilka razy budzę się z bólu prawej dłoni i drętwieniu palców, ból nie ustępuje w ciągu dnia..Zostałam skierowana na prześwietlenie kręgów szyjnych i dziś odebrałam wynik: Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej.szyjnej. Dyskopatia na poziomie C4-C5 C5-C6 i C6-C7. Osteolity na krawędziach trzonów tych kręgów. Proszę mi wyjaśnić co to znaczy i co dalej powinnam zrobić....(mam 48 Lat)

Zmiany wymienione wymagają zabiegów rehabilitacyjnych, proponuje również wykonać badanie EMG w kierunku ciesni nadgarstka prawego, pozdrawiam