Bolesność i zawroty głowy po wypadku

3 tyg temu miałam wypadek. Na początku nic mi nie było, jednak po kilku dniach zaczęła mnie boleć głowa, od lekarza dostalam skierowanie do szpitala. W szpitalu zrobili prześwietlenie czaszki i kręgosłupa szyjnego, z których wyszła jedynie kyfoza.neurolog kazał zrobić prześ czynnościowe z którego wyszła niestabilność, ustawienie lordotyczne i załamanie osi długiej kregosłupa.Czekam na wizyte u ortopedy.Czy ciągłe bóle i zawroty głowy są tym spowodowane?Czy to mogło odbić się na mojej psychice?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej może to być przyczyną bólów głowy, natomiast nie powinno mieć wpływu na psychikę.