Bolesność jąder po zabiegu chirurgicznym
Dzień dobry,syn miał trzy miesiące temu zabieg sprowadzenia jądra do moszny w Centrum Gizińscy, wszystko było dobrze na wizycie kontrolnej, teraz twierdzi że bolą go oba jądra, ale nie ma żadnych widocznych spuchniętych czy zsiniaczonych jąder, czy konieczna jest wizyta u urologa i usg?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Jeżeli dolegliwości się utrzymują to konieczny jest kontakt z urologiem, natomiast to czy konieczne jest wykonanie USG zależy od wyników badania.