Bolesność jajnika a brak ciąży

Witam mam 20 lat. Przez 2 lata brałam tabletki antykoncepcyjne. ALe okazalo sie ze mam niski poziom estrogenow i je odstawilamz Zaczełam brac estrofem i bostymine. Terz od 3 tygodnie nie dostaje okresu. Robilam test i wyszedl negatywny. Bylam u ginekolog na wizycie i badala mi pochwe i mowi ze nie mam zgrubien do ciazy. Mowi ze to moze byc od jajnikow bo mam krzywa i przekrecona macice. Od 2 dni pobolewaja mnie sutki a od dzis prawy jajnik. Czy moze byc mozliwosc ciazy? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg z krwi. W zależności od czasu jaki upłynął od stosunku będzie można potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Proszę koniecznie także udać się do ginekologa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki jeżeli miesiączka nie wystąpi.