Bolesność jajnika i kłucie w obrębie pochwy a wynik testu ROMA

Witam, od 2 tygodniu odczuwam bóle lewego jajnika oraz momentami mocne kłucie w pochwie, przy tym towarzyszą mi wzdęcia, byłam u ginekologa, robiłam usg i co się okazało na prawym jajniku występuję ok 3cm nie wiadomo "co" które nie jest unaczynione, robiłam badanie krwi, moczu i wyszło pdw, mpv, p-lcr i monocyty nieznacznie powyżej normy oraz eozynofile nieznacznie poniżej normy. Lekarz zlecił również badanie ROMA, na wyniki czekam. Nie mam pojęcia co to może być, obawiam się najgorszego.

Aleksander Ropielewski

Prosze zachować spokój. Na chwilę obecną nie można podejrzewać najgorszego, jednak zawsze należy wykluczyć nowotwór złośliwy, aby wiedzieć jak szybko należy działać. Ewentualnym dalszym postępowanie będzie biopsja lub usunięcie zmiany.