Bolesność jajnika podczas stosunku

Dzień dobry , ostatnio podczas stosunku odczuwałam ucisk na jajnik , następnego dnia rano przy siadaniu odczuwam ten sam ucisk do tego boli mnie dolna część kręgosłupa i mam wzdęty brzuch, czy to może być coś niebezpiecznego ?

Aleksander Ropielewski

Na pewno taki objaw wymaga kontaktu z ginekologiem, zwłąszcza, jeżeli utrzymuje się dłuzszy okres czasu lub gdy ból będzie się nasilał. Bez badania trudno powiedzieć na ile jest to poważna przypadłość.