Bolesność jednej strony ciała u 33-latki

Witam. Zlapal mnie jakis nerw po lewej stronie przy odkurzaniu i rzucil mnie na podloge. Ledwo wstalam.Boli mnie strasznie lewa strona na wysokosci ledzwi.Nie moge ani schylac sie ani siedziec. Czy to cos groznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być np. rwa kulszowa, lub zapalenie nerwu. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.