Bolesność klatki piersiowej a napięcie mięśniowe

Witam. Od 6 miesiecy mam bole ktore umejscowione sa w klatce piersiowej z lewej strony. Bol pojawia sie przy napinaniu miesni klatki piersiowej oraz gdy brada chce jej dotknac. Nie wystepuja inne objawy. Bol jest czasem niedowytrzymania, ale samoistnie sie nie pojawia tylko podczas napinania miesnia i jak wspomnialem przyciskaniem brody do klatki. Ciezko mi opisac ten bol ale nie martwilby mnie gdy pojawil sie dwa dni temu. Okolo 6 miesoecy to troche dlugo. Uzywalem masci takich jak ketonal.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić rozpoznania i sugeruję kontakt z ortopedą.