Bolesność klatki piersiowej po pobiciu

Mam pytanie tydzień temu pobilem się z kolegą od tamtej pory odczuwam duży ból w klatce piersiowej po prawej stronie nasila się przy kichaniu zmianie pozycji czy też prz drobnym wysilku albo zchylaniu się. Jest to bardzo uciążliwe i się trochę obawiam bo naczytalem się w internecie różnych rzeczy dodam tylko ze do lekarza iść nie mogę bo nie posiadam ubezpieczenia proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ortopedy lub na sor.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania RTG klatki piersiowej trudno jest stwierdizć jednoznacznie jaka jest przyczyna Pańskich dolegliwości. Może to być zwykłe stłuczenie lub zamanie żeber.