Bolesność klatki piersiowej, stres a palenie papierosów

Mam 19 lat, czuje od kilku dni ból w klatce piersiowej. Nie jest to ogromny ból,raczej lekki ból który towarzyszy przy kaslaniu,głębszym oddychaniu. Mam ostatnio bardzo dużo stresu, pale od sierpnia 2014, pale nie regularnie, czasem jest to jeden papieros dziennie a czasem paczka. Nie mam nadwagi. Nie biorę leków ani nie jestem alergikiem. W internecie piszą dużo rzeczy i się martwię. Pozdrawiam :-)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc rozwiać wszelkie wątpliwości, czy też zdecydować o konieczności badań dodatkowych. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety nie mam możliwości zbadania Pana osoby dlatego zalecam udanie sie do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam