Bolesność kolan podczas siedzenia po turecku

Witam. Mam problem z kolanami. Ból pojawia się gdy za długo siedzę po turecku. A to zdarza mi się często. Umiejscowienie bólu to nad rzepką jak siedzę z nogami o kącie 90(stopni)

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ortopedą po uprzednim wyonaniuUSG stawu kolanowego. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi stwierdzić co jest powodem dolegliwości. Najpewniej wystarczające będzie leczenie zachowawcze w postaci ćwiczeń rozciągających i wzmacniających mięsnie okolicy stawy kolanowego.