Bolesność kolan u 27-letniej osoby

Witam od roku strasznie dokucza mi dziwny ból w kolanach. Tak jakby stawy. Czuje straszny dyskomfort i najchętniej ciągle bym miała kolana zgięte i nimi strzelała wtedy jest troche lepiej ale tylko na chwile. Nie mogę przestać myśleć o tym że mi to dokucza. Nawet w nocy potrafie sie obudzic bo mi to dokucza i godzinami strzelam kolanami. mam prace stojącą. Pomocy to jest strasznie denerwujące. Co to jest???

Możliwe dolegliwości związane ze stanem zapalnym/zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie stawów kolanowych.
Praca może istotnie wpływać na stan funkcjonowania układu kostno-stawowego.
Proponuję wizytę u ortopedy i podstawowe badania (OB, CRP, morfologia, USG stawów kolanowych)