Bolesność kolana a strzelanie

Dobry wieczor. mam bardzo silny bol kolana. Jakis czas temu zaczelo mi w nim strzelac przy wyprostowaniu. Przy tym byl straszny bol. Byl trzask iwszystko wracalo do normy. 2 tygodnie temu to sie powtorzylo tylko nie chcialo w tym kolanie strzelic i strasznie bolalo. Zabralo mnie pogotowie do szpitala. Tam dali mi leki przeciw bolowe i ostry bol minal. Ale caly czas teraz w tym kolanie mnie boli. jCo moze sie dziac z tym kolanem?Czy moge brac jednoczesnie structum500mg i biofenac100mg?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane usg kolana i konsultacja ortopedyczna, może Pan przyjmować oba leki w stosownych dawkach.
Pozdrawiam