Bolesność kolana a wynik USG 23-letniej osoby

witam prosze o porade. od dluzszego czasu lecze sie na prawe kolano wciaz boli ostatnio bylam na udg oto winik: Rzepka w spoczynku polozona prawidlowo,przy napieciu m.czworoglowego widoczna lateralizacja rzepki. W obrebie chrzastki na dostepnej badaniu powierzchni stawowej kosci udowej niewielkie ogniska chondromacji II stopnia. Pokazalam to ortopedzie i podal mi zastrzyk w kolano Depo-Medrol Lignocainum. U wczesniejszego ortopedy dostalam rowniez zastrzyk i nie pomogl .. prosze o rade

Witam,
Badanie wskazuje ze cierpi Pani na chondromalcję stawu rzepkowo-udowego. Sugeruje leczenie preparatami które działają naprawczo na staw kolanowy a nie sterydami !!!!!
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu