Bolesność kolana i biodra u 38-latki

witam mam 38 lat jestem kobietą od pewnego czasu strasznie boli mnie lewa noga ból zaczyna się od biodra po kolano aż do kostki ten ból jest odczuwalny jakby ktoś mi szarpał nogę a czasami mam ją tak ciężką że trudno mi jest ją podnieść i to obojętne czy chodze leżę czy nawet śpię cały czas mnie szarpie dodam że bóle kręgosłupa też mam najgorzej rano kiedy mam wstać z łóżka proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Konieczne przeprowadzenia badania neurologicznego oraz ew. wykonanie badań ob razowych wykluczających podłoże neurologiczne. Mogą to być objawy wynikające z ucisku korzeni nerwowych w okolicy lędźwiowej kręgosłupa.