Bolesność kolana po rekonstrukcji więzadła przedniego

6 msc.temu miałam operację rekonstrukcji wiązadła przedniego kolana.Do tej pory jednak boli mnie w środku kolana od strony wewnętrznej.Problem mam przy wchodzeniu i schodzeniu ze schodów,nie klękam i nie mogę kucac.Na domiar tego 4 dni temu poślizgłam się i upadłam na to kolano.Lekarz stwierdził skręcenie kolana.Noga lekko opuchła i przy dotyku boli,USG dopiero za 2 tyg.Dlaczego tak boli?

Ból stawu kolanowego od strony wewnętrzej czyli przyśrodkowej jest jedną z częstszych lokalizacji bólu kolana - spowodowane jest to naturalną koślawościa stawu kolanowego 3-7 stopni (fizjologicznie) i nBól możebyć spowodowany,chondropatią chrząstki / zmianami zwyrodnieniowymi itp.
Sugeruję konsultację ortopedyczną - wykoanie USG stawu kolanowego lub tez rezonansu magnetycznego tego stawu w celu poszerzenia diagnostyki i informacji o stanie Pani stawu