Bolesność kolana podczas siedzenia

Witam. Mojego męża boli kolano nie jest to ból całodobowy najczęściej jak sie zasiedzi. To takie kłucie bardzo się o niego martwię po nocach nie śpi bo ból go budzi. Co to może być czy to coś poważnego ? Nadmienię również że mąż jest kierowcą zawodowym czy to ma coś wspólnego z wykonywaną pracą. Dziękuję i pozdrawiam

Szanowna Pani

Przyczyn tego typu dolegliwości jest co niemiara. Pani Mąż musi znaleźć czas na wizytę u ortopedy, bez odpowiedniego leczenia bóle raczej same nie miną. By nie narazić się na zarzut autoreklamy, pozwolę sobie zarekomendować innego ortopedę, specjalizującego się właśnie w ortopedii stawu kolanowego - dr Piotra Krawczuka. Uważam, że jest jednym z najlepszych w tej dziedzinie. Przyjmuje w Przychodni przy ulicy Kossaka 4 w Poznaniu (tel. do rejestracji: 605 658 658).

Z wyrazami szacunku,
Jędrzej Kosmowski

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/jedrzej-kosmowski,147138/ortopeda/poznan/