Bolesność kości miednicy w 22-tygodniu ciąży

Witam serdecznie, Jestem w drugiej ciąży w 22 tygodniu. od około 15 tyg mam bóle kości w miednicy najczęściej przy wstawaniu, chodzeniu. dodam ze pierwsze dziecko urodziłam naturalnie bez problemów. Ostatnio ból nasila się to tego stopnia ze ze jest bardzo uciążliwy nie mogę stanąć na jednej nodze. Czy to może być rozejście spojenia łonowego? co z tym robić dalej? czy rzeczywiście podczas porodu może dojść do pęknięcia miednicy? bardzo się boję. proszę o odpowiedz. z góry dziękuję pozdrawiam Ela

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do ginekologa.