Bolesność kości nosowej a zmiany skórne

Witam, Moja Babcia od 3 miesięcy ma ból kości nosowej, suchość bł. śluz. nosa, kłucie, pieczenie (policzków, czoła),swędzenie, nadwrażliwość na ciepło i zimno oraz zaczerwienienia na policzkach. Dodatkowo wystąpiły wypryski z płynem surowiczym. Dermatolog przepisał UNIDOX SOLUTAB 1xdz.100mg przez 20 dni, HEVIRAN 2xdz.400mg przez 3 miesiące(co bardzo mnie zdziwiło), FLUCONAZOLE 150mg, ADVANTAN 1mg krem, CLOTRIMAZOLUM 10mg krem, METROZNIDAZOL JELFA 15g żel. Brak znacznej poprawy, proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu klinicznego i zmian skónych nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przyczyna dolegliwości Pani babci. W tej sytuacji jedyne co mogę doradzić to kontakt z laryngologiem lub dermatologiem.