Bolesność kości ogonowej a wynik RTG
Skierowano mnie na RTG z powodu bólu kości ogonowej przy siedzeniu, wstawaniu, kichaniu czy kaszlu. W opisie zdjęcia napisane jest, że odcinek krzyżowy i kości guzicznej są w granicach normy, odległość jelita od kości krzyżowej prawidłowa, natomiast występują objawy częściowego niespojenia łuku S-1. Czy to może mieć wpływ na to, że boli mnie kość ogonowa?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego z wynikiem powyższe badania. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.