Bolesność kostki u 12-latki

witam,moja córka lat 12 od ponad tygodnia uskarza sie na ból kostki,nie doszło do zadnego urazu,nie ma opuchlizny,krwiaka,ból pojawił sie nagle. przeswietlenie nic nie wykazało,lekarz stwierdził nadwyrężenie ściegna i przepisał masć oraz noszenie opaski uciskowej.po tygodniu leczenia objawy nie ustepuja,noga nadal boli, córka czuje dretwienie i mrowienie w palcach. czy to rzeczywiscie nadwyrężenie ściegna? jak długo wymaga lecznia?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest podważać zdanie lekarza, który wykonał badanie. Przez internet, bez badania mogę zalecać jedynie kierowanie się zaleceniami lekarza, lub udać się ponownie na wizytę lekarską.