Bolesność kręgosłupa a pobyt w sanatorium

Juz więcej jak pół roku choruje na ból kregoslupa, jak do dziś miałam tylko RTG lędźwiowego kręgosłupa i diagnozowano u mnie M47. Pomimo leczenia sanatoryjnego oraz dwutygodniowej rehabilitacji ambulatoryjnej objawy bólowe pozostały, ale nasiliły sieę inne objawy. Z początku mnie bolała lewa strona i lewa noga , a teraz do tego doszło dretwienie prawej nogi az do stopy. mam trudności z ustaniem przez dłuższą chwile na nogach oraz w pozycji siedzacej. Mam już rezonans magnetyczny i co dalej?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna będzie teraz konsultacja ortopedyczna oraz neurologiczna z wynikiem rezonansu.
Pozdrawiam