Bolesność kręgosłupa okolicy lędźwiowej a wynik RTG

Cierpię na bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej, ból promieniuje do nogi lewej. W stopach mam dziwne odczucia mrowienia, zaburzenia czucia, drętwienia (parestezje?)Zrobiłam RTG. OPIS:Mierna esowata skolioza, Lordoza lędźwiowa zachowana prawidłowo. Krążki międzykręgowe prawidłowej wysokości. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych. Linia kręgosłupowa tylna zachowana prawidłowo. Trzony lędźwiowe prawidłowej wysokości. Zaostrzenie krawędzi trzonów L1/L2. Proszę o interpretację.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opis wskazuje na procesy zwyrodnieniowe kręgosłupa. Proszę udać się do neurologa, ktory odniesie wyniki badań do stanu klinicznego i zleci ewentualne leczenie.
Pozdrawiam