Bolesność kręgosłupa po podniesieniu ciężkiego przedmiotu

Witam 3 lata temu mialam wypadek w pracy podnioslam skrzynke z miesem i cos mi przeskoczylo w kregoslupie . Od tego czasu bol jest codziennie lekarze angielscy nie powiedzieli mi do tej pory co moze byc przyczyna ,za kazdymrazem slysze cos innego ...wypadl dysk , uszkodzone 2 kregi z tym sie nic nie zrobi . Dostalam rowniez blokade w kregoslup nie pomoglo niestety nawet na jeden dzien . Ostatnio mialam komisje na ktorej uslyszalam ze po uszkodzeniu dochodzi do zaniku miesni. Prosze orade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety bez wyników badań obrazowych nie można stwierdzić do jakich uszkodzeń doszło w wyniku urazu. Natomiast z opisu wynika, że lekarze zinterpretowali Pański uraz jako nie do leczenia zabiegowego i zalecałbym rehabilitacje. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę wykonać RTG kręgosłupa by dokładnie móc zdiagnozować uszkodzenie. Wtedy możliwe będzie ustalenie odpowiedniego leczenia fizjoterapeutycznego, którego celem będzie przede wszystkim działanie przeciwbólowe by normalnie mogła Pani funkcjonować.

Pozdrawiam