Bolesność kręgosłupa podczas zabiegów krioterapii

Witam. Chciałam zapytać czy to jest normalne, że w czasie zabiegu krioterapii odczuwam ból kręgosłupa? Odbyłam już 6 zabiegów, i przy piątym oraz szóstym, zamiast zimna, czułam w "miejscu mrożonym" ciepło i własnie bolesność.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, możliwe że są to zabiegi, które nie są dla Pani najlepsze. Radzę zgłosić się ponownie do lekarza celem ewentualnej zmiany terapii. Pozdrawiam