Bolesność łopatki i ucisk w obrębie mostka u 28-letniej kobiety

mam problem od jakiegoś czasu boli mnie w mostku czuje tak jakbym miała ciężar włożony.byłam u lekarza miałam badanie EKG serca wszystko wyszło w porządku pani doktor zapisała mi tabletki ponieważ stwierdziła ze na tle nerwowym to mnie boli. biorę te tabletki ale jednak nie przechodzi ale doszło jeszcze do tego że 2dni temu zaczęła mnie boleć prawa łopatka a od dziś czuje ze mnie boli też lewa łopatka. Co to może oznaczać proszę o odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u kardiologa. Może Pani do tego czasu mierzyć ciśnienie, tętno. Zaobserwować czy coś nasila ból, czy coś go łagodzi.
Pozdrawiam